Killmen

Proč se nemůžu přihlásit na svůj účet od Microsoftu?

Na mém počítači (windows 10) jsem si udělal ucet k microsoftu, kde jsem zadal nějaký neexistující email, který jsem si vymyslel a pak jsem vypnul počítač a po zapnutí jsem tam měl ten nově vytvořeny ucet a ne ten původní. Bohužel jsem zapomněl heslo a když jsem si dal na strankach microsoftu resetování hesla, tak mi to neslo změnit. A teď si s tím nevím rady

Odpovědi
ptáč

Ty jsi zabiják. http://nd05.jxs­.cz/581/866/72cd6ca849_7­8666601_o2.jpg