Michal Kole

Proč se nemůže jít na hřbitov se psem ? (Mám nového psa Dana II. – kříženec)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Michale aby nelítal přes hroby a aby to tam neznečišťoval.
A gratuluju k novému pejskovi!

Další odpovědi
anonym

Na některé hřbitovy se nesmí ani s dětským kočárkem. Je to záležitost správy hřbitova.

anonym

Tak o tomhle nařízení slyším poprvé, ale asi to bude tím, že mám zesnulé příbuzné na menších hřbitovech, kde tato nařízení nejsou.Velké hřbitovy to asi mají.
A na těchto malých hřbitovech chodí lidé i se psy, ale každý ho má na vodítku a nepouští na volno.Ještě jsem tam psa na volno neviděl.Kolikrát jsem viděl jak pán či paní umývali náhrobní desky a pes ležel vedle.Takže ono také záleží na vychovanosti psa.

LysoňXXX

Jak by se Vám líbilo, kdyby tam odpočíval někdo Vám blízký člověk a pes by si chodil označkovat náhrobek nebožtíka. Nebude to tím?

marci1

Hřbitov je místo vzpomínek, meditace a pokoje. Pejsci by toto jistě narušovali. Hřbitov je určen pro lidi. Pejsek si to užije jistě někde v parku. 🙂