nyjono

Proč se nemohu zeptat a vědět, z jakého důvodu klesají ceny vozů Audi? A proč jsou tedy nižší než před pár lety?

Nejlepší odpověď
anonym

Říká se tomu cenová konkurence. Ta má vždy zásadní podíl na cenotvorbě každého produktu a vozy AUDI nejsou výjimkou. I Audi čelí konkurenci, nabízející stále lepší za stále nižší ceny a tak holt musí reagovat pokud se chtějí na trhu udržet. Audi vždy bude mířit do vyšší cenové kategorie ale i tam je konkurence velmi tvrdá.

nyjono

ge0rge, dík.
To je jediný důvod, který mě také napadl. Ale protože jsou ceny o mnoho nižší, napadlo mě, že jsou i jiné důvody.