fanynek

Proč se nemohu připojit na WIFI, když je signál vynikající? Více v popisu.

Původní neotázka

Proč se nemohu připojit na WIFI,signál vynikající,píše mi to jenom připojování-uloženo.Dělá to tablet i telefon.

Nejlepší odpověď
gecco

  1. špatné heslo k zabezpečené wifi
  2. omezený přístup přes AccessList

___
O jakou wifi jde – vůči tobě??
😉

Další odpovědi
pl4toon

Tipnu si správně, že jde o nějaký amatérský (domácí) AP? Bude špatně nastavený.
Možná řešení u klienta:

  • odstranit wifi profil a znovu vytvořit (uložit)

Pokud je přístup k AP (routeru):

  • změnit heslo
  • změnit šifrování
  • vypnout zabezpečení sítě
  • změnit kanál na menší než 11

fanynek

Pro pl4toon-přístup k AP nemám

pl4toon

Jestli máš Android, tak se může jednat o vyjímečný případ, kdy se k Wifi prostě nepřipojí. Občas o tom slýchávám, že se to děje bez zjevné příčiny. Někomu pomůže restart s továrním nastavením, jinému smazání wifi ze seznamu a připojení znovu (tak si A vytvoří nový profil), jinému nepomůže vůbec nic. Doplň informace, o které tě žádají kluci a můžeme ti možná pomoct. Ještě si zkontroluj, na jakém kanále běží ona wifi síť → http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/mo­nitoring_site/in­ssider/

fanynek

Mám Androida,no a více to rozvádět nebudem,aj bez toho se obejdu.Díky všem,kteří tu se mnou ztráceli čas.

fanynek

Pro gecco-nerozumím otázce o jakou Wifi jde-vůči tobě?

gecco

Fanynku – je to tvá wifi a nebo lezeš někomu někam???
Čí je to wifi???

fanynek

Nikomu nikam nelezu,tak mi poradíš nebo né?

Dochy

Pokud se někam snažíš přistoupit, tak zkrátka někomu někam lezeš (snažíš se dostat / připojit na jeho prostředky)
Pokud o té síti nic nevíš, máš asi smůlu. Ono je také možné, že sice se můžeš připojit na AP, ale ten nemusí být připojen někam dál do sítě (nebo to připojení nebude povolené), takže pokud Tvůj telefon předpokládá, že se tudy automaticky dostane na internet, bude mít smůlu.

gecco

ČÍ je to wifi???
___
BTW – poradil jsem ti už ve své odpovědi – neumíš číst???
:-O

fanynek

Tak díky

gecco

No – asi nemáš zač…
😉