kefud

Proč se nemohu přihlásit k e-mailu volny.cz?

Přešel jsem na nejnovější verzi Mozilla Firefox 57.0.4. nemohu se přihlásit k stávajícímu e-mailu volny.cz. Veškeré nápovědy z netu jsem vyčerpal včetně výmazu cocie. U další adresy na centrum.cz není s přihlášením problém. Poradíte kde je chyba?

Odpovědi
Radius

Já mám sice mail u Seznamu, ale na stránce: volny.cz je přihlášení k mailu volny.cz vpravo nahoře na té stránce, stačí vyplnit login (před volny.cz) a heslo, nebo to jde pŕes moje ID. Při přihlášení samozřejmě přes zabezpečené připojení https

Radius

Jinak mám prohlížeč: Firefox Quantum 57.0.4 (64 bitů)

kefud

Jedná se mi o dříve založený mail, zkoušel jsem mimo jiné také vymazat cocie, při obnově hesla, se však objevila hláška: Chyba, Zkuste to prosím ještě jednou

Mc Merkurion

… tak to jsi měl napsat hned !!! to je důležitý, po půlroce nečinnost volný mejla ruší !!!

kefud

Ta odpověď o dříve založeném mailu byla míněna pro ˝Radius˝ jinak zmíněný mail manželka používala cca půl roku. Ke změně Firefoxu došlo před dvěma dny.

Mc Merkurion

… tak to jsem špatně pochopil, omlouvám se …