Putin

Proč se nemohu přihlásit k e-mailu na Seznam.cz?

Když se přihlásím, tak to napíše:

"Změna hesla

Chceme, aby byla vaše schránka chráněna a nedocházelo k jejímu zneužívání např. k rozesílání spamu. Proto vás prosíme o změnu vašeho stávajicího hesla k přístupu do schránky. Na telefonní číslo, které zde zadáte, vám zašleme autorizační kód a poté ho navíc spojíme s vaším e-mailem. V případě ztráty hesla si na toto telefonní číslo budete moci nechat zaslat nové."

Problémem je, že jim telefonní číslo dávat nechci už jen z toho důvodu, že žádné nemám, a další možností je jen „odhlásit“.

Nevíte, jak na to? ☹

Díky za reakce! Asi se zkusím poptat přímo lidí ze seznamu 🙂

štamgast: Ale jde. Mobil je pro mne zátěží 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Pomůže jedině změna hesla, někdy i změna přihlašovacího jména.
Možno si nechat autorizační kód zaslat na jiný ověřený email. Takhle se to děje i na jiných serverech. Jak jinak by jsi to chtěl autorizovat.

Ptát se můžeš. Já jinde než na Seznamu emaily nemám.

Další odpovědi
ReHu

Mně to jde.
Další varianta je nastavení sekundární mailové adresy. Jako záloha pro zaslání hesla.

anonym

Mám seznamu 2 maily,jeden osobní,druhý pro koníčka a oba dva fungují normálně bez problémů.
Zkus se optat přímo lidí na emailu.
Tady si klikni na vyřešit problém ted a hned,pak na přejít na technickou podporu,tam ti poradí on line po-pá od 8–18ti hodin.
http://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/kontakty-adresy-skupiny/vytvoreni-kontaktu/

štamgast

To mi neříkej, že nemáš mobil. To už v dnešní době ani snad nejde.

Však na to dojedeš, budeš potřebovat si zavolat pomoc a nejbližší budka bude stovky metrů daleko. Navíc přece někde pracuješ a musíš se nějak domlouvat.
A pokud máš internet, tak nechápu, co je na mobilu špatnýho.

lexx

používal jsem e-mail seznam.cz celá léta a najednou…nejde to, no připojím se tam ale oklikou přes mozillu nebo google chrome, zbytečné, zdlouhavé a pomalé

bolak

štamgast: já mobil mám, ale říkám mu „budík“