Avatar uživatele
Putin

Proč se nemohu přihlásit k e-mailu na Seznam.cz?

Když se přihlásím, tak to napíše:

"Změna hesla

Chceme, aby byla vaše schránka chráněna a nedocházelo k jejímu zneužívání např. k rozesílání spamu. Proto vás prosíme o změnu vašeho stávajicího hesla k přístupu do schránky. Na telefonní číslo, které zde zadáte, vám zašleme autorizační kód a poté ho navíc spojíme s vaším e-mailem. V případě ztráty hesla si na toto telefonní číslo budete moci nechat zaslat nové."

Problémem je, že jim telefonní číslo dávat nechci už jen z toho důvodu, že žádné nemám, a další možností je jen „odhlásit“.

Nevíte, jak na to? ☹

Díky za reakce! Asi se zkusím poptat přímo lidí ze seznamu 🙂

štamgast: Ale jde. Mobil je pro mne zátěží 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Putin

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, lejdy.můn před 3131 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Pomůže jedině změna hesla, někdy i změna přihlašovacího jména.
Možno si nechat autorizační kód zaslat na jiný ověřený email. Takhle se to děje i na jiných serverech. Jak jinak by jsi to chtěl autorizovat.

Ptát se můžeš. Já jinde než na Seznamu emaily nemám.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Mně to jde.
Další varianta je nastavení sekundární mailové adresy. Jako záloha pro zaslání hesla.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mám seznamu 2 maily,jeden osobní,druhý pro koníčka a oba dva fungují normálně bez problémů.
Zkus se optat přímo lidí na emailu.
Tady si klikni na vyřešit problém ted a hned,pak na přejít na technickou podporu,tam ti poradí on line po-pá od 8–18ti hodin.
http://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/kontakty-adresy-skupiny/vytvoreni-kontaktu/

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

To mi neříkej, že nemáš mobil. To už v dnešní době ani snad nejde.

Však na to dojedeš, budeš potřebovat si zavolat pomoc a nejbližší budka bude stovky metrů daleko. Navíc přece někde pracuješ a musíš se nějak domlouvat.
A pokud máš internet, tak nechápu, co je na mobilu špatnýho.

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

používal jsem e-mail seznam.cz celá léta a najednou…nejde to, no připojím se tam ale oklikou přes mozillu nebo google chrome, zbytečné, zdlouhavé a pomalé

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

štamgast: já mobil mám, ale říkám mu „budík“

před 3131 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek