IQ tykve

Proč se nemažou otázky, které odporují kodexu, ale ty, které by mohly vnést světlo do tohoto pekla ?!

Nejlepší odpověď
LuK4S3k CZ

Taky si říkám

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-spadnout-ze-sklepa-na-pudu

Další odpovědi
anonym

Protože si jich buď někdo nevšiml, nebo je místní bonzáci nenahlásili. Nehledal bych v tom složitosti.

badisko

No prece proto aby jsi mohl polozit tuto smysluplnou otazku..ale jses chutrej kluk ..:D kdyz pouzijes tu sedou listu tak na to scela jiste prijdes…:D…

arygnoc

nestačím sa diviť, že sa niekto diví.

Tu totiž sa nemažú (nemiznú) iba otázky a odpovede, ale mažú sa celé účty.
No, všetci sme si rovní, niektorá viac, niektorí menej.
Tí najrovnejší majú podobu kruhu.

Pepa88

Já pravidelně bonzuji nesmyslné a nevěcné odpovědi (resp. bonzoval jsem), ale není vůle ty odpovědi mazat…

Takže, všímám si stejného problému jako Ty. Ale dělat s tím nic nemůžu… Stejně jako Ty – obávám se…

IQ tykve

LuK4S3k CZ a všiml sis do které rubriky a je otázka proti kodexu, když ta možnost, spadnout ze sklepa … je pravděpodobná ?! Ještě ti chybí palce od x lidí a potom ti dám nominaci!

IQ tykve

Koukni se do http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/29163 a potom si zameť schody .

annas

Nevím, o kterou otázku jde, ale dějí se zde různé věci, někdy těžko pochopitelné. 🙂

badisko

jsou veci mezi Monitorem a zidli …ktere taky cas od casu nechapu …