Kelt

Proč se některé soubory špatně přehrávají na mobilu?

Stáhnul jsem si jazykový kurs v mp3 formátu – asi 80 skladeb. Všechny ze přehrávat na PC, ale na mobilu se 2 nebo 3 skladby přehrávají špatně, není to, jako u těch ostatních. Nepomohlo ani přepsání souborů. Čím to může být? Děkuji.

Odpovědi
Dochy

Nepíšeš co znamená „přehrávají se špatně“. Mám pocit, že všechny současné „smartfouny“ by měli mít dostatečný výkon na přehrávání. Zkus se podívat na vlastnosti těch souborů, jestli třeba nepoužívají pro telefon nějaké problematické nastavení (bitrate, kvalitu komprese, …)