Kelt

Proč se některé filmy z uloz.to nahrávají delší dobu, než kterou trvají?

Na stránkách uloz.to jsou nějaké filmy, ukázky atd. Proč trvá nahrání nějakého filmu déle, než jeho trvání? Nechci si zřizovat účet, raději počkám, až se to nahraje, ale rychlost přenosu informací by měla být stejná, proto by mělo stahování trvat stejně dlouho. Jak je to? Díky

Odpovědi
Quimby

To není vůbec pravda. Záleží na tvém konkrétním poskytovateli a serverech uloz.to
Dost poskytovatelů nabízí internet ve stylu 20/2 nebo 40/4, kdy 40 je stahování a 4 nahrávání, protože většina lidí to stejně nevyužívá. Pro ty, co nahrávají, se vyplatí si vybrat něco ve stylu 20/20 nebo alespoň 20/10.
S tím jak dlouho trvá samotný film tohle nemá nic společného, důležitá je velikost souboru a tvoje rychlost uploadu.

gecco

Bez přihlášení (účtu a zaplacení poplatku) je rychlost stahování omezena na 300 kbaud a reálná rychlost je závislá na aktuálním zatížení serveru.
Takže zkus, případně, stahovat v jinou denní dobu (v 03:00 to ´běhá´ lépe).
😉

Emefej

Že by úmyslně přitažená brzda pro neregistrované?