Mousinek

Proč se někdy penězům říká Love?

??

Nejlepší odpověď
quentos

no, přemýšlejte, proč asi? …

proč asi ženy „milují“ bohaté muže? Tedy ony nemilují je, ale ty jejich peníze.
Jakmile zmizí peníze, zmizí i ta jejich „love“.
Proč se to nečte [lav] – nejspíš opět z důvodu ironie…
Doplňuji:
Marcelina: zajímavé, zas jsem chytřejší. Nejspíš cikáni říkají „love“ především sociálním dávkám :{)))>

Další odpovědi
Miroslavst

Jsou to slangové výrazy pro peníze
slangové výrazy

  • děngi (původ: ruština)
  • škvára
  • love
  • chechtáky
  • zlaťáky
  • mergle
  • prachy
  • škeble
  • tintili-vintili
  • hrachy
  • kapříci

http://cs.wik­tionary.org/wi­ki/pen%C3%ADze

Lásenka

Protože je má každý rád.

marcelina

no celkom zujímavé a logické odpovede, ale nie je to tak. Milí priatelia Love sa peniazom hovorí v rómčine a tot rómske slovo si spoločnosť veľmi rýchlo prevzala :)
tak ako si aj prevzali slovo čaja – čajočka čo znamená dievča