Proč se někdo stane spisovatelem, umělcem, jiný řemeslníkem, vědcem malířem atd atd …?

Každý se rodí jako čistý nepopsaný list papíru. Co určuje, že si vybere takovou profesi, povolání, práci. Určitě hrají i geny svou roli, ale není to vždy tak.

Nejlepší odpověď
anonym

Dost lidí si nevybere to, pro co má nadání, co ho baví a podle toho některé výsledky vypadají. A naopak když se trefí shoda zájmu,talentu, pracovitosti a případně rodinné tradice- je to paráda !

Další odpovědi
balca

určují to schopnosti a jeho přednosti,to co mu jde nebo to co mu nejde,jak se učí ve škole jak se neučí ve škole…nebo taky známky. :D

anonym

a proc se clovek rodi jako clovek vid??? no to me po*er co tu jsou za dotazy

anonym

odpovjedi tak neodpovídej. Vypadá to, že jsi na tom hůř než já, pokud nejsi schopen dát kloudnou odpověď.