bolak

Proč se nejezdí „k moři“ do Polska?

Každej, když hlásí že o prázdninách jede k moři, tak většinou do Itálie, Chorvatska nebo do Řecka, proč nikdo nejezdí do Polska? Tam je nějak studená voda, nebo Poláci čůraj do vody nebo proč?

Nejlepší odpověď
gecco

Koupal ses někdy v Baltu??
😉
Pokud ne, doporučuju, je to báječná zkušenost:

  • studená voda
  • studený, takřka neustávající, vítr
  • celkové ´chladno´ (oproti jižním destinacím)

😉

Další odpovědi
quentos

Z podobného důvodu, jako se nejezdí k moři do Německa…

HonzikPernik

ono se tam nejezdí? já tam jezdím

marci1

Asi se nám zdá teplota vody Baltu cca 15–18 stupňů a vzduchu v létě 17–21 stupňů dosti nízká. 🙂

lexx

do Polska se k moři jezdilo za starého systému když jiné možnosti prakticky nebyly…
dneska je otevřený celý svět (kdo na to má…) Ty si myslíš že Chorvati a Řekové nechčijou do vody ?

anonym

Za dobu 9 denního pobytu u Baltu, bylo nádherné počasí, vyjma jednoho dne (noci), kdy byla bouřka jako sviňa.

http://postim­g.org/image/nc19oq637/
http://postim­g.org/image/mqvn7v8v7/

Rocker

Dříve jsme tam jezdili s rodiči pod stan.Pamatují si že se nám tam líbilo.

Luxx

ale jezdí.. byla jsem tam loni v září (Gdaňsk)

jedubaba

Syn tam byl letos na prodloužený víkend a moc si to chválil.Prý poprvé viděl moře a ne nějaký rybník.

anonym

Tam by tě zalezl pindík až do jater.

natasanatasa

Tak to já třeba před pár lety u moře v Polsku byla, ale na i přes to, že to bylo v Červenci, tak to tam moc na koupání nebylo. Myslím si, že právě proto se tam k moři moc nejezdí. To takové Chorvatsko je v tomto ohledu mnohem lepší. Už jsem tam byla několikrát a ještě ani jednou se nestalo, že by tam byla zima. Chorvatsko má výhodu i v tom, že se tam mnohem snadněji shání ubytování – to jde například přes tuto stránku: http://www.uby­tovanivchorvat­sku.cz/rijeka/

Eman7

Protože je to taková 3. cenová skupina viz. https://www.ra­dicestujeme.e­u/zeme/kouzlo-polskych-plazi-a-baltskeho-more byl jsem tam jednou a dobrý, ale na Chorvatsko to nemá, spíš bych to srovnal s maďarským Balatonem, nebo tak něco.