Proč se negři bělí ???

V TV ve filmech a videoklipech se hrozně bělí až jsou vážně takoví světlí , ale většinou se jedná o ženy chlapy jsou vždycky hrozně černí ti se za to asi nestydí .
Doplňuji:
No zase bílé slečný se rádi stylizují do Asiských princezen to máš pravdu , no negři mi nepříjde jako špatný oslovení jelikož španělsky se řekne černá Negro a oni černí jsou ( a byli jedni z prvních kdo je sem přivezl a začal afriku kolonizovat ale v malém v 16.toletí ) to není žádný rasizmus , taky když někdy chci označit asiaty řeknu ti žlutí a nemyslím to ve zlém rozdíl je že asiati to chápou ale negři ne dokonce jsme měli v práci brigádníka asi 40celitetého negra kterej to nedokázal pochopit prý řikal že si tak mohou řikat jen sami ale na to jim popravdě ( seru ) :) ,
ale že jim sluší když jsou snědé ty slečny , když jsou tak takoví bledý už vypadají divně i když mají asi pak více profesionálních kšeftů…

Nejlepší odpověď
Lucijej

To souvisí s historií, černoši byli zotročovánia běloši si žili na vysoké noze, a tak se pro ně bílá pleť stala symbolem úspěchu, moci a bohatství. Ale netýká se to jen čenochů, ale i asijských princezen…

Další odpovědi
BANAN93

To už tenkrát řekli M. Jacksonovi že se ho nedaj na přední stranu nějakého časopisu protože je černej a on se tenkrát naštval.....

a černošky to dělaj taky tak – v klipech je čím dál víc sexuální náboj atd. a oni chtěji zaujmout co největší počet lidí – mulatka je sexy pro větší skupinu
Doplňuji:
asi si neměl řikat negři, ale černoši, nebo afro-američani i když oni sami si řikaj negře

M.

A proč se bílí tak rádi opalují? :)

muhamed

illuminati!! ;D Jackson taky zacal belat

venkovan

Jsou to tví předci, tak raději piš černoši.
„Negři“ je v čestině zažito jako nadávka.
Uvědom si, že jsi mutant černochů. Ta mutace vznikla potřebou přijímání vitamínu „D“ – tedy potřebou přijímat co nejvíce slunečního záření v severních oblastech euroasie.
K té kolonizaci – jako Evropani jsme zničili vyspělé kultury, které se v průběhu tisíce letí existence člověka v Africe přizpůsobily k daným klimatických podmínkám. Podívej se třeba na Křováky a na nás. Kolik energie musíme vynaložit, abychom dokázali přežít v polopoušti. Jen se někdy zamysli na filmem „Ti bohové musí být šílení“ či jak se přesně jmenuje.