MichaelOffic

Proč se nedohodne Google se všemi nahrávacími spol. na odblokování videí s autorskými právy za malý poplatek uploadera?

Jako myslím si, že takhle by dostaly všechny společnosti víc peněz + uživatelé by pak zcela legálně mohli nahrávat písně, které chtějí + dělali by vlastně promo všem interpretům a ještě by za to dostali peníze.

Klidně bych platil 2,99 $ za píseň anebo 10 $ paušálně za měsíc. Když si to vynásobí krát několik milionů (uploaderů), tak mají plno peněz zadarmo vlastně…

Kdyby si to sečetli, tak by se jim vrátilo spousta peněz a ti, kdo nechtějí platit, tak ať pak nenahrávají nic s autorskými právy…

Nejlepší odpověď
carlosbomber

protože ne pro všechny by to bylo výhodne . a taky proto že každy ma jíne nároky

Další odpovědi
Mc Merkurion

… já bych teda nedal ani korunu, natož dolar …

jáára

ANI KORUNU + blokovat reklamy. Nažerte se

ivzez

To je přece jednoduché: protože k uzavření
jakékoliv dohody může dojít jenom v případě,
že s ní souhlasí obě strany.

I kdyby Google nabízel, co chtěl, dokud o podobnou
službu nebudou mít zájem i ty nahrávací společnosti,
žádnou dohodu s nimi neuzavře.

Autorská práva nejsou nesmysl a v různých zemích jsou
různě chráněna, ochranná doba je různě dlouhá, …
Je to složitější, než se možná na první pohled zdá.

[Nelze všechno posuzovat jenom podle možného zisku.]