Proč se nedělá kofola bez cukru i v malém provedení jako 0,3 l petka nebo 0,25 l plech?

Delaji je 0,5 litru kofoly bez cukru a to je zbytecne moc. Idelani by bylo tech 0,3 litru na spotrebu. Obycejne petky s kofolou myslim jsou a nekde je obcas vidim. I ty v plechu, ale proc nedelaji i ty bez cukru? Ani se neidivim, ze je v CR tolik diabetiku a ja sam k tomu nemam daleko s pre-diabetem. Mam obavu, ze se 0,5 litru nebude tolik prodavat a nakonec to zrusi, coz by me stvalo. Neni to nic zdraveho to vim, ale to mi nemusite povidat do odpovedi. Kazdy at si pije co chce, kdyz mu to chutna a treba i skodi. (zdravim vsechny kuraky a pijany). :))

Odpovědi
Drap

To je věc výrobce. Zkus se obrátit na něho, třeba ti vyhoví.

Mc Merkurion

kofola je jen jedna a to originál,všechny ostatní příchutě a neslazené neuznávám jako kofolu,jsou to jen módní výstřelky a nebudou mít dlouhého trvání > stačí se podívat do obchodů,která mizí z regálů jako první…

da ny

Mám" raději" tu s cukrem. Všechny podobné pitné „srágorky“ jsou stejně nezdravé a nepotřebné sv*nstvo ;) " Zlatý vodňanský!"
Veškerá umělá sladidla a náhražky jsou zdraví více či méně škodlivá!

Osobní zkušenost: Všechny ty umělé limonády, které začali výrobci sladit zdravě, tedy stévií ztratí svou dřívější „skvělou“ chuť. Stávají se z nich nechutně přeslazené břečky. Když Kofola, tak Original, s cukrem, jen tak to chutná (občas) mně :D
Dofám, že 0,3l zachovají originál s cukrem a přidají i pro Vás výrobu těch se stévií. Diabetik by neměl pít ani to.
Příklad: Nestea green tea 1,5l (i malé petky) vždy při slevách zmizel v obchodech z regálů. Od té doby co je slazen stévií jsou regály dost často plné…
Opět občas vídám a koupím příchuť citrus v malé pet láhvi slazené „jen“ cukrem, bez stévie /já ještě ředím vodou :)/.