huxa

Proč se nedají koupit mikrovlnky s integrovaným displejem?

A třeba ještě uvnitř by byla kamera a mohli byste se dívat na ohřívané jídlo. Přeci technologie na to dneska už je běžně k sehnání a cenově by se mikrovlnka prodražila jen o pár tisíc.

Odpovědi
mosoj

Já to jídlo raději baštím. Dívám se na něco úplně jiného .

K něčemu by mohla být třeba znalost okamžité teploty. Problém je v tom, že se to nedá snímat infra ani laserem protože se jídlo v mikrovlnce ohřívá směrem zevnitř ven!! Jedině zabodnout teploměr a to jaksi nejde.

Mc Merkurion

kvůli takovým blbostem bych si teda za mikrovlnku nepřiplatil,pou­žívám jí k ohřevu,ne místo televize

Dochy

Dostal jsem mikrovlnku se skorofuturistickym ovladanim. knflikama navolis vykon i dobu ohrevu. Doba se Ti odpocitava na displeji. Vypada to nadherne, ale proti dvoyum kroutikum jake ma kazda jina mikrovlnka je to trochu vopruz. Moderni vzhled jeste neznamena ze to bude user-friendly.

cochee

Myslíš tím, aby měla další dvě nebo tři kurvítka navíc?