Jumper

Proč se nechat ostříhat od kadeřnice?

Mám dlouhé husté vlasy, které mi vždy stříhala mamka (klasické zastřinutí konečků na rovno). Už několikrát jsem uvažovala, jestli se jít ostříhat ke kadeřnici, ale vlastně nevím, co za těch 300+ Kč čekat. Pokud bych jen chtěla o něco zkrátit vlasy, má to vůbec smysl?
Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi
ivzez

Máte-li tu možnost, nechte se dál stříhat od maminky.

Já jsem kadeřníc a kadeřníků (a výborných!) vystřídala víc, ale
až na jednu výjimku mne nikdo neostříhal podle mých představ.

Radši se stříhám sama. Umím se i sama obarvit bez poškození vlasů.
Ovšem napoprvé bych barvení poradila radši svěřit kadeřnici.