Proč se nám zdají sny, že jsme na záchodě?

Pamatuju si, že když sem byla malá, tak se mi zdál sen, že sedím na záchodě a když sem se vzbbudila, už jsem byla počůraná.....
A vím, že se ten sen zdá více lidem, proč se nám zdá sen že jsme na záchodě když se nám na něj chce?

Odpovědi
Agneta

Je to tak, znám to taky. Jiní jsou dokonce náměsíční :DDD

Quimby

To je úplně normální, tělo reaguje na okolí a vnitřní pocity, proto, když se bojíš nebo se ti něco stalo přes den, tak se ti o tom zdá. Když někdě projde okolo, tak se vzbudíš.
Když máš pocit, že ve snu padáš, tak sebou klidně cukneš.
Sen není úplně oddělěn od reality, sice spíš a nejehbeš se, ale mozek je dost aktivní, akorát máš naučený reflex, aby ses moc nehýbala, protože spadneš z postele.