Avatar uživatele
Tw!st

Proč se na Youtube někdy přepne zvuk do nižší kvality?

Někdy (málokdy) se z ničeho nic přepne zvuk na youtube na znatelně horší kvalitu, jako by to bylo z 320Kbps na pod 100Kbps. Není to konkrétním videem, protože mi to dělá u více videí i když to za chvíli vrátím na stejnou část videa tak už jede normálně, ani sluchátkama, protože mi to nedělá jinde než na youtube.

Zajímavá 0 před 2697 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Rohlik

Podle mne je zvuková stopa spárovaná s video stopou. Jinak řečeno, pokuď ti příjde, že se zvuk přepl a video je stále ve stejném rozlišení, tak chyba není na straně Youtube, ale u tebe.
Youtube na základě rychlosti internetu (a možná i dalších věcí) automaticky může měnit kvalitu videa/zvuku.
Updatem ovladačů pro tvou zvukovou kartu nic nezkazíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bububabu

Pořiď si Magic Actions for Youtube a tam si můžeš nastavit nejen hlasitost ale i v jaké kvalitě se má video spouštět, jak velké video, vzhled kina, noční vzhled, focení záběrů a spoustu dalšího. Já osobně si už bez toho ani Youtube neumím představit..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… podle rychlosti a kvality připojení …

před 2697 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tw!st

Taky mě to napadlo, nevíš jestli se nedá nastavit, aby když nebude stačit rychlost připojení tak aby se video načítalo namísto toho aby se zničila kvalita zvuku?

před 2697 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jo, je tam takový klečko a tam je rychlost načítání …

před 2697 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet