Tw!st

Proč se na Youtube někdy přepne zvuk do nižší kvality?

Někdy (málokdy) se z ničeho nic přepne zvuk na youtube na znatelně horší kvalitu, jako by to bylo z 320Kbps na pod 100Kbps. Není to konkrétním videem, protože mi to dělá u více videí i když to za chvíli vrátím na stejnou část videa tak už jede normálně, ani sluchátkama, protože mi to nedělá jinde než na youtube.

Odpovědi
Rohlik

Podle mne je zvuková stopa spárovaná s video stopou. Jinak řečeno, pokuď ti příjde, že se zvuk přepl a video je stále ve stejném rozlišení, tak chyba není na straně Youtube, ale u tebe.
Youtube na základě rychlosti internetu (a možná i dalších věcí) automaticky může měnit kvalitu videa/zvuku.
Updatem ovladačů pro tvou zvukovou kartu nic nezkazíš.

bububabu

Pořiď si Magic Actions for Youtube a tam si můžeš nastavit nejen hlasitost ale i v jaké kvalitě se má video spouštět, jak velké video, vzhled kina, noční vzhled, focení záběrů a spoustu dalšího. Já osobně si už bez toho ani Youtube neumím představit..

Mc Merkurion

… podle rychlosti a kvality připojení …

Tw!st

Taky mě to napadlo, nevíš jestli se nedá nastavit, aby když nebude stačit rychlost připojení tak aby se video načítalo namísto toho aby se zničila kvalita zvuku?

Mc Merkurion

… jo, je tam takový klečko a tam je rychlost načítání …