Michal Kole

Proč se na Vojenská střední škola a Vyšší odborná škola Ministerstva obrany v Moravské Třebové. vyučuje podnikání ?

Jak to souvisí s armádou ?

Nejlepší odpověď
Drap

Přece s armádou a se státníma zakázkama jsou nejlepší kšefty.

Další odpovědi
01Ricco

Protože povolání vojáka už není na celý život, ale v některých případech třeba pouze na tři roky. Co pak s člověkem, který by měl povědomí pouze o tom jak složit a rozložit „flintu“ ? Šup s ním na pracák ? To už je lepší mu dát všeobecnější vzdělání a alespoň trochu ho připravit na postvojenský život.

mosoj

Protože až se všechno zprivatizuje a rozkrade, přijde na řadu armáda a poroba obyvatelstva bude završena.