FlAsh_7

Proč se můj fotoaparát Sony a6000 vybijí i když je vyplý? Pomůže vyndat baterku během nečinnosti?

Odpovědi
Schluker

Vinikem je samovybijeni. Vymdat baterii muze pomoci, ale v realu se tim nic moc nezmeni.

Zdroj: https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Samovyb%C3%AD­jen%C3%AD

elkon

Zřejmě je stará baterie.

mosoj

Pravděpodobně odchází baterie do věčných lovišť. Takže vyjmutí baterie z fotopřístroje nepomůže. Baterka se bude vybíjet stejně. Baterku dobij na 100%, vyndej z foťáku a nech několik dní ležet (tak dlouho za jak dlouho se ti vybije ve foťáku). Potom ji do foťáku zase vlož a zkontroluj stupeň nabití. Pokud stupeň nabití klesne, je to baterií, Pokud ne, je to fotopřístrojem. Zdravá Lion baterie samovybíjením netrpí!!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

mosoj

Schluker: Špatně!

Schluker

To mi pises, zes to napsal spatne? Souhlas :) i Lithuove baterie se samovybijeni. Pomaleji, ale prece.

mosoj

Když píšeš, nepij alkohol.

Schluker

Dalo velkou praci vypotit takovej slint kvuli preklepu? :) nemuzu za to, ze si neodpovedel vecne spravne.