Avatar uživatele
mosoj

Proč se mně nelíbí ............ ?

Proč se mně nelíbí když si žena nebo dívka dává jako nick
hodně velkou zdrobnělinu ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Luss, anonym, pekynka, Bunnik před 5034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Těžko říct,co se Vám líbí a nelíbí a proč,to víte nejlépe sám. Ale třeba je to proto,že Vám vadí,že si tu ženu,pak představujete jako roztomilou dívenku a ona je to zatím stará škatule.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

To máte těžké. Já jsem Anna, všichni mě oslovovali, Aničko. Pokud jsem byla dítě, nevadilo, ale později jsem se občas rozčilovala. Proto mě spolužačky překřtily na Anitu (španělsky – Aničku). Totéž. Jméno nepůsobilo jako zdrobnělé, já byla spokojená.

Opak. Jedna moje známá byla pokřtěná Blaženka. Kdykoliv jí někdo oslovil, Blaženo, šíleně se rozčilovala, i když už dávno odrostla dívčím sukničkám.

Možná má někdo k výběru zdrobnělého jména důvod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

U nicku, prezdivky je mi to jedno. U vlastnich jmen myslim, ze zalezi na situaci, koho oslovujete, v jakem kontextu atd. Ale jinak se mi opravdu hodne nelibi, kdyz nekdo mluvi zdrobnele. Myslim tim, takove to: lidicky, srdicka, pusinky… Nedavno jsem neco kupovala ve zverimexu a prodavacka zdrobnovala snad kazde druhe slovo, kdyz se o susenem prasecim uchu vyjadrila tak, ze „da to zbozicko do tasticky a pani bude platit kartickou“ tak to me uz prislo tak strasne, ze jsem tam vyprskla smichy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Možná proto mosoji že ti to připadá divné.Každému se líbí něco jiného tak možná proto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mozna se tak citi?Ale jinak mate pravdu,take nejsem zastance(soulin­ku,mrkacku ci princeznicek).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenni

Působí to trochu pubertálně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Jste muž a nemáte rád ňuňání a mrckování.Je to pochopitelný postoj hodný muže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

hodně velkou, nebo hodně malou? ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

No…každémui se líbí něco jiného. Tobě se to nelíbí a jim ano. Co k tomu psát víc?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Ano souhlasím. Dost často tak bývá !!

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

To Luss:na rtech med v srdci jed,to k te prodavacce-dvoji tvar.Je dobre ze jste se zacala smat.

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Luss

trefne porekadlo!!! :)

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek