Daveid11

Proč se mi ztišilo levé sluchátko?

Zdravím, stalo se mi že během poslouchání hudby se mi najednou ztišilo levé sluchátko ale pravé funguje normálně. Předem díky za odpověď.(Značka Sony MDR-EX15LP)

Odpovědi
JájsemRaibek

Příčin může být několik. Od špatné nahrávky, kde levá strana ztiší, přes poruchu ve sluchátku až po špatný konektor od sluchátka.

aliendrone

Obvykle vada v kabelu či konektoru sluchátek. Pokud ti jiná sluchátka pracují na zařízení správně, chyba bude v těch tvých. Pokud to mají i jiná, hledal bych napřed chybu v konektoru zařízení.