Vlčice777

Proč se mi zobrazuje problém s certifikátem na votocvohoz.cz?

Chci se zeptat,proč,když se chci přihlásit na stránku,tak mě to upozorní na problém s certifikátem a píše mi to

Certifikát zabezpečení předložený tímto webem byl vydán pro adresu jiného webu.
Problémy s certifikátem zabezpečení by mohly ukazovat na pokus podvést vás nebo zachytávat data, která odešlete na server.
Co se s tím dá dělat? Jak to nastavit aby se to už neukazovalo? Jak odstranit problém?

Odpovědi
Ered Mithrin

Chyba neni na tvem prijimaci, ale u nich – oni musi spravit certifikat. Zkus jim napsat. Bud ti odpovi, ze o chybe vi a pracuji na jeji naprave, a nebo ze o chybe nevedeli a podivaji se na ni.