Marty Koller

Proč se mi zdají takové sny?

Sny kdy roboti ovládli planetu a využili jed, sny kdy se můj pes pere se slepicí, nebo jsem si domů koupil domácího mazlíčka pulce

Odpovědi
elkon

Nesleduj hloupé filmy a neřeš nesmysly. Najdi si nějakého koníčka. Sport, kultura a pod.

annas

Něteré sny souvisejí s Vaším zdravotníom stavem, ale to jsou ty, když ve snu vídáte vodu, dřevo zeminu, případně bahno, ohen., kov Uvedené podele čínské medicíny souvisejí s ledvinami/močovým měchýřem., slezinou /slinivkou, játry/ žlučníkem a srdcem., plícemi /tlustým střevem.
Nemusíte tomu věřit, už jsem několikrát vysvětlovala,, jde o špatnou energii v uvedených orgánech, které ovlivňují uvedené živly,

Ale vám se zdají sny, které souvisejí s tím, co se uložilo ve vašem podvědomí které "jkomunikuje s vaším vědomím. Mohou být znaakem toho, čeho se bojíte, třeba z filmů, které sledujete nebo i s řešením svých neurovnaných vztahů, někdy jsou i předzvěstí určité události. yplývá to i z ašich otázek, , o čem přemýšlkíte, jsou toi poseudoproblémy které musíte sám vyřešit., To možná isen naznačuje. kuste se nad sebou zamyslet – . pex x sleopici, jed, robot – něco automatického atd.

Gus_Fring

Už to neber…

Kelt

To co si vezmeš, to také odevzdáš. Matouš 7:16–20 B21
Poznáte je po jejich ovoci. Sklízejí se snad hrozny z trní a fíky z bodláčí? Tak tedy každý dobrý strom nese dobré ovoce a špatný strom nese zlé ovoce. Dobrý strom nemůže nést zlé ovoce, stejně jako špatný strom nemůže nést dobré ovoce. Každý strom, který nenese dobré ovoce, bývá vyťat a vhozen do ohně. A tak tedy: poznáte je po jejich ovoci.

Marty Koller

Gus_Fring já nic neberu😂