xiperio

Proč se mi „zbláznil“ touchpad? (možný vir?)

Pokud mám v nějaké díře USB strčený káblík od vifi adaptéru, tak je vše v pořádku. Ovšem jak ho vytáhnu a jsou všechny otvory USB prázdné, tak při sebemenším dotyku na touchpad, začne kurzor lítat na všechny strany, těžko se s tím trefuje. Jako by mi s ním někdo druhý hýbal zároveň proti mé vůli. A jak tam strčím opět do některého úesbéčka zmínění káblík, tak to funguje normálně. Prosím co by to mohlo být? A jak to opravit? Děkuji

Odpovědi
anonym

Než se pustíte to hledání HW problému, doporučuju hledat problém v SW.
Ideální je čistá instalace OS. Pokud si nechcete formátovat disk a pak všechna data obnovovat, vyndejte z noťasu stávající HDD a dejte tam nějakej záložní.

xiperio

Zhruba před týdnem jsem instaloval úplně nový win 10. Ale podotýkám, že ten touchpad blbnul úplně stejně i na tom starém win.