panenka

Proč se mi zasekávají písničky na youtube

Dobrý den dnes i včera jsem si pustila písničky na youtube a po spuštění se mi objevilo v youtube kolečko a hudba se začala zasekávat můžete mi prosím poradit co udělat aby se mi to nezasekávalo a hrálo mi to bez potíží děkuji

Nejlepší odpověď
ixpektix

Pomalé připojení na internet (signál asi ruší sněžení !) 🙂

Další odpovědi
kropitko

Mě to někdy blbne, když si manžel před tím hraje hry. Říkal, že je to tím, že máme slabý počítač a on z těch her zblbne. Tak to restartuji a je to,,, a nebo mi to dělá, když si zrovna něco zároveň stahuji,,,

janek66

Pomalé připojení.Buď zaplatit rychlejší připojení,nebo jak to dělám já když ve "špičce"klesne rychlost:pustím přehrávání,přejdu na souběžně otevřenou stránku,po chvíli se vrátím,video se zatím načte,vrátím přehrávání na začátek a dívám se bez přerušení.:-)