Kiti

Proč se mi začala připalovat keramická pánev?

Měla být naprosto nepřilnavá, původně i byla, ale už se připaluje i když použiju omastek.

Nejlepší odpověď
Agneta

Ohřála jsi jí trochu více, než se má :)
A olej musíš používat stále, je to i pro keramické pánve lepší :)

Další odpovědi
anonym

Zřejmě jsi povrch něčím poškodila…

anonym

Pánev se ti připalovat nemohla,pouze ingredience na ní,špatně jsi zvolila materiál,dej pózor co kupuješ!Keramické pánve nejsou nejlepší volbou,Jugar

marci1

Myslím si, že keramické pánve neodpovídají tomu, co o nich slibuje reklama. Tvrdí to i profesionální kuchaři : http://hobby.id­nes.cz/keramic­ka-panev-0ia-/hobby-domov.aspx?c=A131014­_145031_hobby-domov_bma

elektrikář

Mám pánev z WS Internacionál i když v reklamně tvrdili že se nedá poškrábat lžící se poškrábala Barevný termo okraj přestal být vidět a být v provozu. Použil jsem ji na kachlových kamnech a spálila se barva na ohraném držáku na protistraně od držadla. A jídlo se na ní připaluje. Utření papírovou utěrkou vůbec nejde. Víc to doma nechci.

marci1

Omlouvám se „cynique“, nevšimla jsem si jeho odkazu v diskusi a vložila stejný. 🙂

cynique

Keramické pánve jsou pouze marketing a iracionální móda. Účel je prodat a ne aby to fungovalo.

http://hobby.id­nes.cz/keramic­ka-panev-0ia-/hobby-domov.aspx?c=A131014­_145031_hobby-domov_bma

cynique

http://hobby.id­nes.cz/keramic­ka-panev-0ia-/hobby-domov.aspx?c=A131014­_145031_hobby-domov_bma

Dochy

dopadl jsem podobně a také nevím za co…
Je fakt, že úplně dokonale nepřilnavá nebyla nikdy, ale teď se vyloženě připaluje. Před časem jsem dostal za úkol u kamarádky míchat na pánvi nějakou zeleninu a tu jsem připálil bez toho aby se k pánvi cokoli přilepilo…
Moje byla někde z tesca, odkud byla ta lepší netuším, dostala ji jako dárek