tony2412

Proč se mi wifi kamera občas sama odpojí?

Je to kamera z Číny a jinak funguje dobře, až na to, že je občas přes wifi na mobilu nedostupná, když jí odpojím ze zásuvky a opět zapojím tak opět funguje, čím to je? Není to první wifi kamera co tohle dělá, čím to může být? Jedině ještě wifi zásuvku a v tom případě zásuvku vypnout a opět na dálku zapnout pokud by kamera nefungovala, ale to samé se může stát že zásuvka přestane fungovat…

Odpovědi
pan Straka

Bohužel je tohle dost častá záležitost a je zcela běžná. Nedá se to spolehlivě vyřešit. Prvním faktorem je čínský výrobce, druhým pak Android samotný, jelikož se jedná o stovky různých verzí na stovkách různých telefonů. Šance na spolehlivější průběh připojení je koupit si kameru i telefon od stejného (renomovaného) výrobce.