Karel51

Proč se mi vypíná bluetooth?

Manželka má telefon Samsung Galaxy S4. Koupil jsem jí ho před lety jako nový a tehdy se jí bluetooth nevypínalo. Až poslední dobou (několik měsíců) si začala stěžovat, že se jí telefon někdy nepřipojuje k autu. Pokaždé jsem zjistil, že má vypnutý bluetooth a tak jsme si dávali na to pozor a zjisti jsme, že ač je na to opatrná aby si ho nevypnula omylem sama, tak se jí sám vypne a to nepravidelně. Někdy během dne, jindy po pár dnech a nebo do druhého dne. Je to dost nepříjemné jelikož si člověk pokaždé nevzpomene než sedá do auta, že by si měl zkontrolovat telefon.

Odpovědi
MichaelOffic

Jestli není třeba toto nastaveno jako uspora, že se vypne bt…jinak jestli není telefon už v záruce, tak jednoduše zalohujte telefon a dejte tam nový firmware přes program Odin.
Detailní návod najdete na internetu.
Nebo mohu pomoct.

Czechball

Souhlasím s Michaelem, pravděpodobně za to může úsporný režim a pokud ne, reset systému by mohl pomoci.

Jana5678

Já jsem měl stejný problém u notebooku. Koupil jsem si novou Bluetooth klávesnici a vůbec nešla připojit. Myslel jsem nejdříve, že je problém právě na straně notebooku, ale nakonec šlo o to, že klávesnice nebyla zrovna nejkvalitnější. Pokud vám nejde něco připojit doporučují nejprve investovat do kvalitnějšího příslušenství, já kupuji vše zde: https://www.car­neo.cz/smart-home .