FlAsh_7

Proč se mi v lupě ve Windows 10 stále zobrazuje jméno programu, i když jsem ho už odinstalovat?

Odpovědi
Justin1

Možná zůstal v počítači nějaký zástupce, který odkazoval na tu aplikaci, která už tam není. Co se stane po klepnutí na název té odinstalované aplikace?

Hlada

Nejspíš jsi použil nějaký podřadný odinstalátor.
Zkus použít Revo Uninstaller v pokročilém režimu. Osobně s ním mám dobré zkušenosti.

Pepa25

Nevím, co přesně znamená „v lupě“, ale pokud v historii hledání, tak to jen znamená, že jste jej kdysi hledal …