sarinks258

Proč se mi účet na google ukazuje,že heslo je neplatné?

Ahojky,zajímala by mě jedna věc.Já jsem přihlášená na googlu.Vždycky,když se přihlásím,tak se mi ukáže neplatné heslo.Asi po desáté jsem si ho změnila.Jenže já si ty hesla pamatovala,měla jsem je dokonce napsané na papírku.Jak zabránit tomu,aby se mi to příště neukazovalo?
Doplňuji:
1.Papírek mám schovaný na místě,jen já vím,kde je
2.Žiju s rodinou,rodiče by mi to meudělali a bráchové ani neví co je to skoro google
3.To se stává pokaždý

Odpovědi
anonym

Nepsat si je na papírek! Nejspíše nějaký očumovatel Vám očumuje hesla, a mění je.

pl4toon

Zkuste jiný prohlížeč.

Jsemtady

Nejspis se prihlasujes i na jinem pc nebo nekdo maze historii prohlizece a tedy ho musis zadat .. pokud zustanes na pc prihlasena a mas ulozene heslo tak ti ho kdokoliv muze menit pokud vas je na pc vic nikdy neukladat ..
Fajn je davat hesla ktera si zapamatujes treba: Honzahezkymalu­je99 🙂