Killmen

Proč se mi u ,,palmingu" nezobrazuje absolutní tma?

Před pár dny jsem začal dělat palming (techniku na zlepšení zraku).
Díval jsem se na net, jak se to má správně dělat a psalo se tam, že si mám přiložit ruce na oči, tak aby neproniklo světlo a ze mám vidět po chvíli absolutní tmu, jenže jsem se mi nezobrazila ani po cca 15ti minutách, ani když jsem to dělal po několikáté. Máte s tím někdo zkušenosti? nebo mi s tím aspoň poradite?

Odpovědi
Kelt

Palming je popisován v mnoha knihách, na internetu a pod.Neexistuje univerzální návod, hlavní je výsledek. Někdo doporučuje mít lokty na stole a sedět, jiný to provádí ve stoji. Někdo kříží dlaně, jiný je má vodorovně atd.Ruce nesmí tlačit na oči a nesmí pronikat světlo. Hlavní je uvolnění celého organizmu, žádný spěch , násilí. Nezavírat násilím víčka.Možná pomůže leh na zádech, palce v uších, dlaně zakrývají oči. Čím tmavší barvu vidíme, tím více jsou oči uvolněné. Jinak existuje cvičení na zlepšení zraku kde by mohli poradit.

arygnoc

hm.

skôr uverím, že sliepky začčnú znášať kockaté vajíčka.

ľudia, prosím vás, ale úpenlivo prosím, MYSLITE!!!

ako vám zakrývanie očí môže zmeniť lomivosť prostredia v oku?!

😉

že by predsa len platilo: je to na internete, tak to je pravda?