Avatar uživatele
22aa

Proč se mi u některých her na konzoli SUP Game Box při ukládání objeví černá obrazovka a vrátí se do hlavního menu?

Dobrý den.
Mám problém s neznačkovou herní konzolí SUP Game Box M3 se při uložení objeví černá obrazovka + návrat do hlavního menu konzole, mám problém některé hry ukládat, kdyby se hra jako restartovala. Nikdo mi psal o aut. právech, ale kdo by do levného křápu platil za starou kraksnu z roku 2003 pro různé konzole do různých formátů? Příklad: Když se konzole neopraví po rozbití displeje, tak tu hru přece nebude kupovat znova. To, co píše kupující, abych měl nějaká práva, což je podvod, a to ani já nepodporuju. Nemáte nějaké možnosti? Baterkou to není. Ty nerozehrané hry jdou uložit, i když to je vybité.
Není to sd kartou? Není vadná? nevím co stím dělat. Teta miluška nepíše a kája byl v práci a ted je pryč celý den abych tomu klukovi od nich dal pavel strejda neni taky doma kvůli sd kartě a vracet zboží neumím přes internet. Co dělat? Vyhodit fuknční konzoli do smetí a ničit prostřetí a nechat se zavřít nebo co? Prosím co dělat? Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 789 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Tak prosím kdo mi poradí stím gameboyem? Děkuji.

Nový příspěvek