GangstaHelper

Proč se mi tvoří kapsa s tekutinou pod kůží na koleně? A co s tím?

Asi před 6 týdny jsem měl nehodu na kole, 2 větší odřeniny na každém koleně (celkem 4). Zahojilo se to hodně rychle a asi po 2–3 týdnech jsem neměl už žádné strupy.
Zhruba 4. týden, když už vypadala kůže úplně zahojeně, se mi na jednom koleně udělala kapsa s tekutinou (v průměru asi 1,5cm), nebolelo to, ale svědilo a po čase začala čirá tekutina unikat, tak jsem ji všechnu vytlačil. Na konci dne byla ale kapsa opět naplněná, tak jsem kůži, která ji tvořila, prostě utrhl, nebolelo to téměř (asi mrtvá kůže?). Udělal se strup a ten asi po 10 dnech odpadl a kůže vypadala opět normálně.
Dneska, tj. o další 2 týdny později, jsem ráno našel váček zase, na míste po stejné ráně, ale asi o 2 cm vedle. O co jde? Jak nejléoe odstranit a co s tím, aby se to už neobjevovalo? Díky

Odpovědi
cochee

Z kožního lékaře nemusíš mít strach, to není zubař 😉 navíc k němu můžeš rovnou, tzn. vynechat obvoďáka. Tak si tam hopni.