Marty Koller

Proč se mi to stalo? Když kliknu na Youtube na nějaké video, tak musím ověřit svůj věk a chtějí po mně platební kartu.

nestává se to při každym videu

Odpovědi
Dochy

Že by třeba proto, žes našel video, které není určené dětem?

Nassin

Ty se chceš dívat na baculky a není ti 18+, že?

Lgee

Jedná se jen o videa určená 18+ a jiná videa nevhodná pro malé děti, lze to obejít VPN.

autacek

Baculky jsou asi jen po registraci, neb by to mohlo ohrozit mravní výchovu mládeže.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Ale já už jsem dospělej tak nevím proč mi to zablokovali

Dochy

A řekls jim to? Jak to má facebook vědět, dokud Tě neověří podle nějakého dokladu?

Dochy

Pardon youtube – ale ona je to stejně stejná grupa…

Schluker

Videl jsem uz spoustu ruznych preklepu, ale preklepnout se a napsat youtube misto pornhub, to vidim poprve 😁

led

Schluker, toto si zaslúži úsmev… 😁