Zuzik

Proč se mi to dělá?

Já mám furt zalehlé ucho. Co mám dělat?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Ano, toto se mi také stávalo a můžu Vám vřele doporučit ušní sprej Aurecon!! Nedráždí ušní bubínek a vyčistí jen nečistoty jako je třeba ušní maz. Prodávají se i Aurecon-Ušní svíčky, ale ty jsem nezkoušela. Ale ten sprej DOPORUČUJI!! Stojí kolem 150Kč a seženete ho v lékárně. Přeji brzké uzdravení ;o)

Další odpovědi
mojitek

Zrejme tam mate usni maz.Zajdete na ORL tam Vam to behem chvilky procisti.

infant

Raději jít na ušní, může se jednat i o začátek zánětu. Nejspíše to bude ale mazová zátka.
Byl jsem na čištění na ušním a upřímě, bylo to jako když mi v uchu jezdí vlak.

Zdroj: infant.blog.cz

Vicki

Na ušním Vám propláchnou uši a máte pokoj.A ničeho se nemusíte bát-není to bolestivé.

holčička

Bud si kup sprej aurecon nebo zajdi k orl a nech se vysetrit mizná ti udělají vyplach uší ale pak se ti uleví.