Marty Koller

Proč se mi tak často klepou ruce?

V minulosti jsem trpěl depresemi, úzkostmi a panikou už jsem zdravý ale dělám Thajský box a často při práci namáhám ruce z čeho to může být? Často boxuji, a vyrábím výrobky v práci může to být z toho ?

Nejlepší odpověď
Kelt

Navštiv lékaře specialistu on se na tebe podívá. Kdo by si pomyslel, že jsi schopen napsat normální otázku, která se netýká žen s fekálním vozem, vojaček, prostitutek a stripnérek.

Další odpovědi
dudu

Neteřinka měla podobný problém a příčinou byla štítná žláza.

xiperio

Nech doktor udělá testy

paul1

Zkuste si dávat vitaminy skupiny B, zvlášť B12

Kazatel

Víš jak se klep sulc, když do něj plácneš? No a s plnoštíhlými přítelkyněmi je o zrovna tak. Je to jen setrvačný reflex.