Avatar uživatele
Kelt

Proč se mi stuhy vždy zamotají?

Na krku nosím stopky, klíče, karty vše jako náhrdelník. Když si to večer sundám a dám na stůl všechno najednou, vždy se mi některé věci zamotají a já to musím pracně rozdělávat od sebe, ale kdybych chtěl některé věci spojit, zabralo mi to více času než pouhé přetahování přes hlavu. Proč se tak stane? Matematicky vysvětlete. Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1897 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Musí se to zamotat, protože to definují Murphyho zákony.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Když ti to vadí, tak to dej do kapsy, na krku nech třeba jen stopky, pokud je potřebuješ. Mě by to tedy dost vadilo, aby se mi na krku něco stále„bincalo“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jde o závažný a prozatím nevyřešený topologický problém, přičemž mnozí matematici ho považují (jeho řešení) za ekvivalent kvadratury kruhu.

Jisté je, že u množiny hadovitých věciček M, obsahující tvé stuhy je pravdepodobnost zašmodrchání přímo úměrná vzdálenosti od nejmenovného zločince, který se skrývá za nickem Kepler! Čím je blíže, tím vyšší pravděpodobnost tohoto jevu, který fyzikové nazývají „bad influenční“!

Důkazem je fakt, že tento efekt klesá pouze s násobkem vzdálenosti, nikoliv jako každé slušné působení (EMG, gravitace apod.) s jejím čtvercem! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek