peterd108

Proč se mi strhavaji peníze při poslání refundu?

Někdy si něco koupím na zahraničních Aliexpressu, zboží nefunguje, tak zazadam o plny refund. Proč mi ale nepřijde plná platba ale treba o pár korun min, i když prodejce posílal plnou částku zpět?

Odpovědi
Arne1

Může to být změnou kurzu. Pokud bylo placeno přes PayPal, tak PayPal si bere něco z transakce.

Edison

Doplním Arneho: V paypalu se nechá nastavit, aby nepřeváděl kurz a nechat to na vlastní baňce.Já to tam teda nenašel… ale prej to tam je.

Hlada

Je to změnou kurzu. Mně v květnu přišlo víc, protože se zdražil dolar.

cochee

Doplním Arne1 a Edisona: Aliexpress platby PayPal nepřijímá.

Edison

Cochee… aha.. to mi nedocvaklo… Já používám ali jen vyjímečně… mě víc vyhovuje e-bay… Omluva všem…