Proč se mi strašně níčijou vlasy?

V 6. třídě jsem mívala dlouhý vlasy (nevím jak to přirovnat prostě po prsa a dál) a pak sem se nechala ostříhat a nabarvit vlasy (celý) na černo, a od té doby-ted už mám svoji barvu přírodní a chodím do m8. třídy, se mě děsně níčijou a třepí -.-
a to si ty vlasy nežehlím (jen občas výjmečne jednou za měsíc) a neumývám si je často, třeba jednou za 3 dny jenom -.- tak nevím proč je mám tak zníčený -.- ted je mám po ramena a mám je zase děsně roztřepený, prosím poradte :/

Odpovědi
Adula.57

Zrovna jsem četla zajímavý článek o vlasech:
http://zeny.i­prima.cz/moda-krasa/6-nejvetsich-chyb-ktere-delate-pri-myti-vlasu?utm_sou­rce=facebook&ut­m_medium=BF&ut­m_campaign=hw
Myslím, že by sis je měla mýt jednou za dva dny. A k tomu jak se ti třepí, tak to znám. Mám kudrnatý vlasy a k tomu to patří. Hodně mi pomáhají různé olejíčky nebo kondicionéry a kúry na vlasy. Možná by nebylo od věci něco takového zkusit a nehledět na cenu.

marci1

Barvení vlasům neprospívá. Vlasy si umývej šampónem na poškozené vlasy a používej vhodný balzám. Dopřej jim vitamínovou vzpruhu. K přípravě ti bude stačit citrón a kiwi, které nejdříve oloupej a rozmačkej nebo rozmixuj. Pak ho smíchej se šťávou z celého citronu. Nanes na suché vlasy a zabal je do igelitového zábalu. Nech masku působit hodinu a půl, pak vlasy důkladně propláchni. 🙂

krftwrk

Hlavu si musis myt kazdy den (vedra) jinak obden. 3 dny jsou moc

anonym

Na kvalitu vlasů může mít vliv i věk. Ty jsi nejspíš v pubertě a to
s vlasy toho moc nenaděláš, změna hormonů je silnější. Zkus zábaly a výživové masky na vlasy.
Barvit si vlasy na černo už v 6.třídě jen proto abys vypadala jako členka Addamsovy rodiny asi nebyl zrovna dobrý nápad.