Jan Kuchař

Proč se mi skoro vždy v mobilu Redmi Note 7 při pouštění videa (FB, YT) zastaví zvuk?

Vždy po pár sekundách se mi zastaví zvuk, video musím vždy posunout o pár sekund dál nebo zpět a za pár sekund znova, nevíte, čím to může být ?

Odpovědi
Janovicak

Mám ten stejný mobil a nic takového se mi nestává. Zrovna dnes vyšla aktualizace, takže bych ho zkusil aktualizovat. Pokud by to nic nevyřešilo, donesl bych ho prodejci od kterého jsi to koupil.

Kryšpín

Mluvčí si potřebuje odpočinout, poněvadž je abnormální horko