Avatar uživatele
robosobo

Proč se mi sekají videa na Youtube.com atd?

Vždy když si chci zapnout video na youtube.com nebo stream.cz atd tak se mi najednou začne uprostřed videa točit kolečko že se to načítá a to se opakuje pořád za sebou vždy 5sekund a zas a potom se mi sekne celý PC nevíte co s tím je?
Doplňuji:
mám Windows Vista(docela nový) flash player mám nový videa přehrávat šla a procesor mám pořád u 50procent jo a jak si teda zvýšit rycholost internetu kromě toho že si musím pořídit jinej?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? quentos před 4696 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nejpravděpodobnější je, že nemáte zrovna nejlepší počítač nebo nejrychlejší internet.
zkuste zmáčknout na 1 minutu pausu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

Nepisete zadne podrobnosti.
Jak je pc stary, pripadne konfiguraci, os, drive se videa prehravala, nebo nesly nikdy? Instalace je stara, nebo cerstva?…
Variant muze byt vice.
Rychlost internetu , pomaly procesor, stara verze flash playeru, atd.
Tocici kolecko vypada na rychlost internetu, ale, ze se pak sekne cele pc bude problem i jinde.
Zkusil bych nainstalovat novou verzi fash playeru, pri zacatku prehravani zkuste video zapauzovat, aby se nacetla vetsi cast, nebo cele a pak pustit. Pri prehravani kouknete na kolik vam video vytezuje procesor.
Jestli po zapauzovani bude prehravat delsi usek, nebo cele v pohode – je to internet-je treba navysit rychlost.
Jestli cpu se bude blizit 100% – je to procesor-s tim asi nic nenadelate-vymenit pc.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
P.T.

Máte nastaveno, aby se primárně zobrazovali HD videa, které váš comp nebo internetové připojení nezvládají. V nastavení profilu změňte automaticky preferované rozlišení ze 720p nebo 1080p při videjích, na nižší, např. 360p nebo 480p.

Nevím jestli to jde takhle nastavit i na Streamu. Tam jsou taky, myslím, primárně načítána HD videa.

Zdroj: vlastní zkušenosti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek