PetraO.

Proč se mi sekají přehrávaná videa?

Mám Acer Extensa 5430, je asi 4 roky starý. Když chci přehrát video, jak na internetu, tak z počítače, video jede, ale strašně se seká. Když mám na malém rozlišní, tak je to v pohodě, ale nedejbože abych to dala na velikost obrazovky. Používám hodně přehrávačů, ale dělá to každý. Děkuji za nápady na řešení. Petra

Nejlepší odpověď
Bedy

Je možné, že je v počítači něco nechtěného nebo je tam nepořádek. Pro jistotu si prosím stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a uvidíme, co se s tím dá dělat.

Další odpovědi
Jsemtady

Pokud to drive slo ..
Tak zkouknout jake programy mate spustene, nezne si neznaly uzivatel do pc nataha hromadu balastu. Pomuze je povypinat, odinstalovat zbytecnosti atp.
Dal muze byt na vine male misto na disku a tim maly prostor pro vyrovanvaci pamet.
Pak nainstalovat balicek video kodeku treba cccp codec pack, nebo jiny.
Z internetu to muze byt i pomalym pripojenim.
Kazdopadne pokud by nepomohlo preinstalovani windows, instalace kodeku a sviznejsi internet, tak by byl pomsly pc a museli byste koupit lepsi.

ZelenáŽirafa

Zkus promazat paměť – odinstalovat zbytečné programy, vymazat nepotřebné věci, apod. Někdy to může být prostě zasekané z tohoto důvodu. :)