thetom96

Proč se mi seká prohlížeč?

Ahoj, mám takový problém. Sestavil jsem si herní počítač, který mi utáhne všechny hry na ultra (bf1 40fp) ale seká se mi internetový prohlížeč. Zkoušel jsem všechny možné prohlížče ale pořád to samé.

Je to opravdu nepříjemné, neví někdo čím by to moho být?
Seká se to třeba už když píšu, fakt nevim…

Q8300
GTX 1050
8gb RAM
windows 10
64SSD
1tb HD

Odpovědi
Pruzkumnik

Prohlížeč se ti seká, protože neví že se nemá sekat.
Jaké máš internetové přpojení a koukni se do správce úloh jestli nemáš třeba disk na 100%

bolak

Pokud se seká nebo kousá, je to sebepoškozování a chce to ho odvést za odborníkem.

Jinak bych zkusil i jiné prohlížeče, což ty říkáš že jsi udělal, ale pokud ti to utáhne hry, nemělo by to být hardwarem, a pokud ti to blbne u všech prohlížečů, nebude to prohlížečem, takže zbejvá nějaké nastavení ve windows nebo softwarem který spolupracuje s prohlížeči. Zkus si ve správci úloh nastavit prohlížeči ve kterém děláš nejvyšší prioritu. Zkus nainstalovat jiný firewall. Co antivirus, nemáš tam náhodou Avast? Zkus se podívat i do správce úloh na výkon, až to bude zase blbnout, a která aplikace ti v té chvíli žere nejvíc paměti a výkonu procesoru. Co nějaký adware scanner, zkoušels? Mimochodem, dělalo to tak vždycky? Pokud ne, tak bych zkusil i nějakej cleaner cachee a registrů, jako ccleaner, advanced system care apod.

Jo, a zkus jestli ti to takhle blbne i v nouzovým režimu.