Proč se mi seká PC, když je přeinstalovaný?

Je přeinstalovaný, jsou nainstalovaný nejnovější ovladače grafické karty i direct jsem nainstaloval a stále se sekají hry. Ať hraji staré či nové a ve hrách schválně snižuju nastavení na minimum (dřív jsem ty hry rozběhl v pohodě) a pročistil jsem i manuálně počítač od prachu. Tak už nevím

Odpovědi
Roman71

Tohle se obyčejně stává, když nějaký ovladač není funkční.
V tomto případě to může být kombinace driveru základní desky a grafické karty. Doporučuji zkontrolovat ve správci zařízení.