e1232851@trb

Proč se mi seká GTA 5?

Dříve se mi na notebooku hra nesekal. nyní po půlhodině hraní se mi hra začne sekat.

windows 10 přeinstalovaný (ovladače OK – nejnovejsi)
notebook vyčištěný od prachu

na předchozím notebooku se mi stávalo to samé (s jinou hrou) – je možné že výkon hardwaru klesá postupem času (dle pozorování po okolí i u mě se mi zdá že jo)
jaký na to máte názor ?

Odpovědi
Alesh

To bude přehříváním, asi se ti zasr*l větrák, tak už tolik nechladí jako dřív.

gecco

Výkon HW neklesá…
Výkon počítače jako celku klesá…
😉
Jde o to, že se počítač

  • snáze fyzicky přehřívá (píšeš, že je vyčištěný – no, asi ne dobře…; měnil´s i teplo­vodnou pastu pod heatpipe? – případně se může snížit její účinnost)
  • zanáší nejen balastem z tvé ´práce´ (fragmentace, zaplňování úložišť), ale i balastem strkaným tam vrámci vylepšování (aktualizace OS, ovladačů, aplikací)