Shizuka

Proč se mi sám od sebe vypíná prohlížeč ?

Nevím proč to je ale teď se zatím nevypíná takže sem rychle napíšu …
Nevím čím to je ale když se mi to vyplo a pak jsem si to zapla znova tak se mi ukazalo nejake okinko a bylo tak jediné zakliknutí OK a měla jsem 5 vterin na to kliknout a pak se mi to vyplo .. nevím bylo tam napsane nejaky program instalation nebo neco takového ani jsem si to nestacila precíst :D…

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle vypadá na něco nechtěného v počítači. Proto si prosím stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a koukneme na to.