kolarka

Proč se mi při stahování aplikace ukáže nelze nalést: LIBGDK-WIN32–2.0–0.DLL nedá se dokončit.Přitom tam libg…je ?

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

zkus si tu knihovnu stahnout externě a vložit ji do C:\windows\sys­tem32\DRIVERS (myslim, že to je ta složka, kdyby nebyla tak je to v system32). stahneš zde: http://www.dlldum­p.com/download-dll-files_new.php/dllfi­les/L/libgdk-win32-2.0-0.dll/2.4.3.0/dow­nload.html

pokud tam tu knihovnu máš, tak si ji zazálohuj (přidej do názvu třeba podtržítko) a zkopíruj tu staženou. Knihovna, může být totiž poškozená a proto třeba nemusí fungovat korektně.