Proč se mi při spuštění AVG a hry vypíná PC?

Zdravím.Mám staženou hru.Po nějaké době jsem zkoušel stáhnout k této hře ještě něco, nebudu psát co.Když jsem to spustil, kurzor se sám od sebe začal hýbat.Chytil jsem paniku a Počítač vypnul přes hlavní tlačítko.Když sem to zapnul, okamžitě odstranil ten soubor a zkoušel hleat virus přes AVG.PC se mi vypnul.Myslel jsem, že mám nastaveno, aby se po kontrole vypnul, ale ne.Vypínal se neustále a to vždy, když sem hrál tu hru.Zkoušel sem někde psát ale normální odpovědi jsem se nedočkal.Prosím, aby mi někdo řekl, zda je možné, aby (pokud tam je virus) ten virus mohl, když spustím AVG vypnout PC, aby se nenaleznul a vždy, když hraju hru tak taky, jestli se mi někdo naboural do PC nebo je problém někde jinde.Předem děkuju

Odpovědi
blesk26

Ahoj, kurzor se někdy sám od sebe může hýbat kvůli špatné podložce a nízkému rozlišení optiky v myši. Jinak možné je všechno, doporučuju zkusit reinstalovat jak hru, tak AVG a uvidíš, jestli to bude dělat dál. Je možné, že se při náhlém vypnutí počítače pouze poškodil nějaký soubor, který způsobuje kolaps systému.